Šo mācību gadu esam uzsākuši visai jaudīgi!

22.septembrī Universum mūzikas un mākslas vidusskolas orķestris devās uz Lietuvu, lai sniegtu koncertus divās skolās - V. Miklauska mākslas ģimnāzijā un Paņevežas mūzikas skolā. Abās skolās mūs sirsnīgi sagaidīja. Orķestris spēlēja sagatavoto programmu - gan klasiskās mūzikas skaņdarbus, gan latviešu tautas folkloras mūziku. Koncertprogrammu papildināja ansambļa (Džonatans un Kristians Vētras), jauno pianistu Evas Viļumsones Un Tobiasa Vatuļina muzikālais sniegums. Abos koncertos klausītāju bija daudz.

No sirds pateicamies orķestra mākslinieciskajam vadītājam un diriģentam Aivaram Cepītim par audzēkņu sagatavošanu, skolotājai Zanei Bērziņai par radošajām meisterklasēm un mākslas jomas pārstāvēšanu, skolotājai Ritmai Pētersonei par pianistu sagatavošanu, direktora vietniecei Anetei Cīrulei par ceļojuma organizēšanu un skolas vadības pārstāvēšanu!

Uzteicam visus orķestra dalībniekus par centību un gatavošanos šim gaidītajam notikumam! Ir izveidojusies brīnišķīga draudzība starp skolām. Tagad ceram uz šo abu skolu ciemošanos pie mums Valmierā.

2022-09-30
Grupa ar cilvēkiem